Трішки про нас

Escriba це творча майстерня, яка готова втілити будь-які Ваші ідеї.

Компанія «Escriba» надає всі базові види послуг, пов’язані з образотворчим мистецтвом.

Основна діяльність наших фахівців – створення картин на замовлення. Вони легко зможуть відобразити потрібну стилістику, підлаштовуючи зображення під Ваш смак та інтер’єр. Наші майстри готові перенести на папір, полотно, стіни, кераміку будь-які ідеї.

Крім художників, в команді «Escriba» також працює неймовірний склад скульпторів, які, в свою чергу, зможуть надати Вашим ідеям форму, втілюючи їх на камені, мармурі, гіпсі, дереві і навіть пластиліні.

Окрім картин і скульптур на замовлення, ми також готові надати Вам ряд готових арт-продуктів, які можна придбати в розділі каталог на нашому сайті.

Якщо Ви не є прихильником стандартів, то у Вас є можливість замовити розпис керамічних поверхонь. Розпис такого типу змінить Ваше приміщення, додаючи йому витонченої атмосфери, а також перетворить прості керамічні речі на ексклюзивні.

Наша команда із задоволенням зануриться в океан Ваших ідей, професійно втілюючи їх.

А наші комунікабельні та відповідальні менеджери простежать за швидкістю виконання, а також доставкою Вашого замовлення.

  • Живопись 80%
  • Скульптура 40%
  • Роспись поверхностей 65%
Наші художники створять картину будь-якого стильового напрямку, або відреставрують те, що Вам цінно.
А наші скульптори втілять ваші думки в об’ємний витвір мистецтва.

Зв’яжіться з нами в один Клік!

Ви можете зв’язатися з нами, скориставшись розділом контакти або заповнивши форму. Ми з радістю допоможемо Вам знайти найкраще рішення для будь-якої ситуації!

Заповніть форму: